Start

Rezydencja "Marzenie" umiejscowiona jest w rozległym parku, prawie w centrum miasta, ale na tyle kameralnym, że nie dociera tutaj jego zgiełk. Jest to stylowy budynek o bogatym wystroju architektonicznym z przepiękną salą kominkową oraz witrażami w większości okien.

"Marzenie" jest luksusową rezydencją o niepowtarzalnym nastroju, godnym swej nazwy. Oferuje 29 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych i 2 apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV SAT, radio, lodówkę. Do dyspozycji gości jest kameralna jadalnia, drink bar, bezpłatny parking,  mini siłownia, a za dodatkową opłatą sauna.

Rezydencja "Marzenie" to doskonałe miejsce do indywidualnego i grupowego wypoczynku. Na terenie ośrodka organizowane są wczasy, pobyty sylwestrowe, szkolenia, konferencje, zjazdy, bankiety, uroczystości rodzinne, spotkania towarzyskie. Ośrodek posiada sale konferencyjne na 40, 30 i 12 miejsc, wyposażone w flipchart, dostęp do e-mail. Położenie Rezydencji umożliwia również organizację imprez plenerowych i pikników.

 Świeradów Zdrój to uzdrowisko położone na malowniczych stokach Gór Izerskich w dolinie rzeki Kwisy. Miasto jest jednym z najstarszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku, co zawdzięcza otaczającym go ogromnym kompleksom leśnym i panującemu w nich specyficznemu, leczniczemu mikroklimatowi, oraz źródłom wód mineralnych. Powietrze ma tu zapach żywicy i leśnych igieł. Okolice miasta zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, jest tu wytyczonych ponad 200 km tras, uzdrowiska oferują kąpiele lecznicze, inhalacje, okłady borowinowe. W Świeradowie Zdroju warto zobaczyć schronisko z początku XX wieku, rezerwat torfowiskowy i rezerwat krokusów w pobliskim Górzyńcu.


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.marzenie.wswieradowie.pl

tel.Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony